درخواست عضویت

رسانه‌ها محدودیت‌های ارتباطات خود را اعلام کنند

30 اردیبهشت 97

 رسانه‌ها محدودیت‌های ارتباطات خود را اعلام کنند .

شرکت ارتباطات زیرساخت از بررسی بروز اختلال در ارتباطات VPN سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و نیز رفع محدودیت‌های ارتباطات خبرگزاری‌ها با هماهنگی مراجع قانونی خبر داد.

آشنا به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور اطلاعیه‌ای درباره بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، نسبت به رفع مشکل خبر داد.

این شرکت اعلام کرد: «با عنایت به بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN به‌رغم تمهیدات اندیشیده شده، به منظور حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از بروز مشکل برای کسب‌وکارها و دستگاه‌های اجرایی، نهادها، سفارتخانه‌ها و سایر عرضه‌دهندگان خدمات عمومی، در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات به اینوسیله از همه مراکز فوق الذکر تقاضا می‌شود موارد را به آدرس رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند. شرکت ارتباطات زیرساخت خود را ملزم می‌داند در ساعات اداری و در اسرع وقت پس از دریافت درخواست نسبت به رفع مشکل اقدام و نتایج را به درخواست کننده اطلاع‌رسانی کند.

همچنین به‌منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و نشریات خبری و روزنامه‌ها، پیرو هماهنگی‌های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح ، پس از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هماهنگی های لازم برای رفع محدودیت‌ها توسط مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهد آمد.»

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت از دستگاه‌ها و رسانه‌ها خواسته که درخواست رفع محدودیت خود را با حداقل اطلاعات، شامل نام شرکت یا دستگاه، IP اختصاصی شرکت اینترنتی سرویس‌دهنده و حوزه فعالیت تکمیل و ارسال کنند.
منبع :سایت افتانا
 

 

آشنا

در آیینه شبکه های اجتماعی

 

 

محصولات

بالا