درخواست عضویت

بزرگمهری، دبیر «آشنا» شد : هدف ما گسترش ارتباطات است

علیرضا بزرگمهری، دبیر جدید انجمن آشنا بر ایجاد تعامل بیشتر با نهادهای هم‌تراز و گسترش ارتباطات برای پیشبرد اهداف انجمن تاکید کرد.ادامه خبر ...


علیرضا بزرگمهری، نایب‌رئیس انجمن آشنا که به‌تازگی به‌عنوان دبیر این انجمن نیز انتخاب شده‌است در این مورد گفت: با توجه به اینکه آنجمن آشنا در تلاش برای توسعه فعالیت‌های خود در راستای تسهیل کسب‌وکارهای مبتنی‌بر نرم‌افزار است تصمیم بر این شد که تغییراتی در مجمع عمومی داشتیم. پس از آنکه خزانه‌دار انجمن که از پیشکسوت‌های جمع هستند به‌دلیل برخي از گرفتاري ها و نداشتن امکان حضور مداوم انصراف دادند و دبیر قبلی انجمن به دلیل سوابق مالی و آشنایی با این حوزه جایگزین ایشان شدند و ناچارا به پیشنهاد دوستان در کنار نایب‌رئیسی انجمن، مسئولیت دبیری را نیز برعهده گرفتم.وی ادامه داد: سعی کردیم سرعتی به قسمت‌های مختلف مربوط به دبیرخانه انجمن و فعالیت‌ها بدهیم و موارد پیشین را تکمیل کنیم و به‌نوعی این کارها را با کمک تک‌تک اعضا پیش ببریم و مسیر را با نظم و هماهنگی بیشتری تسهیل کنیم. 

بزرگمهری اظهار کرد: به‌عنوان دبیر هدف این است که تعاملی خوب با دستگاه‌ها و تشکل‌های هم‌تراز داشته‌باشیم تا کار بیشتری برای این صنعت مظلوم‌واقع شده انجام دهیم که به‌ویژه‌ در شرایط کنونی با مشکلات متعددی دست‌وپنجه نرم می‌کند. ارتباطات‌مان را با سنديکاي افتا، اتحادیه مخابرات، گروه فعالان گیمینگ توسعه داده‌ایم و همچنان تلاش‌مان بر گسترش ارتباطات است. خیلی به دنبال آورده شدن نام در رسانه‌ها و بیانیه و سخنرانی صرف نیستیم و تمايلمان انجام کار برای صنعتی است که با دغدغه‌ها و چالش هاي جديي همچون مهاجرت نیروی انسانی متخصص، تامین لایسنس‌ها، اطلاعات فنی مورد نیاز، بیمه، مالیات و غیره مواجه است. البته کارهایی هم در زمینه بیمه و مالیات پیش برده‌ایم که امیدواریم نتایج مطلوب‌ آنها را به زودی شاهد باشیم. 

وی تاکید کرد: چارچوب ما در انجام این کارها در قالب این تشکل است که با هدف اصلی تسهیل کسب‌وکارهای این حوزه بنا نهاده شده‌است و در این مسیر همراهی تک‌تک اعضای انجمن و فعالان این صنف یاریگر ما خواهدبود.

 

آشنا

در آیینه شبکه های اجتماعی

 

 

محصولات

بالا