بیانیه مشترک همکاری های انجمن آشنا و انجمن افتا
Home آخرین اخبار انجمن آشنا بیانیه مشترک همکاری های انجمن آشنا و انجمن افتا

بیانیه مشترک همکاری های انجمن آشنا و انجمن افتا

بیانیه مشترک همکاری های انجمن آشنا و انجمن افتا

در جلسه مشترک که بین اعضای هیات مدیره انجمن شرکت­های نرم­افزاری (آشنا) و اعضای هیات مدیره انجمن افتا در تاریخ ۱۹/۰۶/۱۳۹۷ در محل انجمن آشنا برگزار شد بیانیه مشترکی صادر گردید. در این جلسه تفاهم­نامه­ای مبنی بر همکاری های مشترک بین دو طرف آقایان فرهاد الیشایی رئیس انجن آشنا و ابوالفضل روحانی رئیس انجمن افتا به امضا رسید. متن بیانیه به شرح زیر است:

اعضای هیات مدیره دو انجمن بر این باورند که همکاری­های مشترک و تعامل سازنده بین انجمن­های صنفی می­تواند به توانمند سازی اعضای آنان منجر شود. در این راستا تدوین اهداف مشترک و اقدامات اجرایی برای نیل به این اهداف در دستور کار هیات مدیره­ها قرار گرفت. همکاری­های مشترک دو انجمن می تواند الگوی مناسبی برای سایر انجمن­ها و سازمان­های مردم نهاد باشد. اقدام مشترک انجمن­ها، علاوه بر صیانت از حقوق و منافع اعضا، مدیریت انجمن­ها را از انحصارگرایی و قدرت طلبی کاذب و منفعت طلبی دور نگه می­دارد.

دو انجمن باور دارند که در دنیای امروز، اعضای هر انجمن، مشتری آنان نیز محسوب می شوند بنابراین مدیران انجمن­ها باید برای جلب رضایت حداکثری اعضای خود تلاش کنند.

هیات مدیره دو انجمن همکاری و مشارکت در توانمندسازی در زمینه­های علمی، فنی، پژوهشی را در دستور کار خود قرار دادند. برگزاری همایش­ها، نمایشگاه­ها و دوره­های آموزشی به صورت مشترک، یکی دیگر از اهداف طرفین در این تفاهم­نامه است.

همکاری در پروژه ها و طرح های تحقیقاتی و تدوین استانداردها از طریق تشکیل کارگروه های مشترک، به فعالیتهای دو انجمن عمق بیشتری خواهد داد.

تفاهم­نامه مشترک مسیر نوینی برای انجمن های صنفی هموار نموده تا سازمان­های مردم­نهاد بتوانند با مشارکت بیشتر و تعیین اهداف متعالی، به فعالیت پرداخته و ضمن توانمندسازی اعضای خود، به تقویت اقتصاد تخصص محور و دانش بینان کمک شایسته ای نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

ملاحظه کنید

نشست آشنایی با کاربردهای سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) در صنایع تولید شیشه با همکاری انجمن شرکت های نرم افزاری (آشنا) و انجمن صنفی صنعت شیشه

نشست آشنایی با کاربردهای سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) در صنایع تولید شیشه با همکار…