Home آخرین اخبار انجمن آشنا بخش اول :همایش نقش داوری در قراردادهای تجاری
آخرین اخبار انجمن آشنا - آبان ۱۳, ۱۳۹۸

بخش اول :همایش نقش داوری در قراردادهای تجاری

بخش اول :همایش نقش داوری در قراردادهای تجاری

بخش اول : همایش نقش داوری در قراردادهای تجاری

یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ در محل سالن اجتماعات وزارت صنعت ، معدن و تجارت همایش نقش داوری در قراردادهای تجاری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی انجمن آشنا در ابتدا آقای علی رضا بزرگمهری دبیر و نائب رئیس هیات مدیره انجمن آشنا به تشریح موضوع پرداختند .

در اینجا گزیده ای از صحبتهای ایشان را می خوانیم :

  • ضمن تشکر از آقای مهندس فرزاد اسماعیلی ، مدیرکل محترم فناوری اطلاعات وزارت صنعت ، معدن و تجارت جهت برگزاری سمینار مشترک ، در خدمت دوستان هستیم تا اطلاعاتی را در سه محور انتخاب داور مناسب که به علت ذات و ماهیت این انجمن کارفرمایی می تواند این وظیفه را بر عهده گیرد و نمونه قراردادها نیز در سایت انجمن به نشانی iransoftware.org موجود است .
  • محور دوم : نقش داور و حوزه اختیارات داور چیست ؟ و محور سوم نکاتی است که در داوری باید به آن توجه شود که مانع ابطال رای داور نشود.
  • در این سلسله همایش ها به تمام چالش هایی که در حوزه صنعت کسب و کار ، بحث نیروی انسانی در حوزه تکنولوژی وجود دارد ، بتدریج انجمن آشنا قصد دارد با همکاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سایر انجمن ها ی هم ارز بپردازد ، که این سمینارها هم بتواند کمک به تسهیل فضای کسب و کار کند و هم چالش ها و مشکلات مشترک این صنف را مورد هدف قرار دهد و بتوانیم با همراهی و همکاری یکدیگر به رشد و اعطلای این صنعت بپردازیم .
  • واقعیت امر این است که در طول سال های گذشته با اینکه صنعت نرم افزار دلیل پیشرفت خیلی از کشورها بوده به اندازه کافی به عنوان یک صنعت به آن توجه نشده است .
  • انجمن شرکت های نرم افزاری (آشنا) که معتقد است این صنعت نقش بسیار موثری در افزایش ارتقای GDP کشور و همچنین توسعه کشور را در بر دارد تمایل دارد دست یکایک دوستان را در موضوعاتی که تمایل دارند مطرح کنند و یا در موضوعاتی که مطرح می شود توسط انجمن بفشارد و یک بخش صنفی توانمند می تواند باعث رشد یک صنعت شود و امیدواریم بتوانیم با مشارکت یکدیگر این امکان را بوجود بیاوریم که یک صنعت توانمندتر و موثرتر در توسعه کشور عزیزمان ایران داشته باشیم .

ملاحظه کنید

☑️تفاهم‌نامه‌ی مشترک میان نصر تهران و انجمن آشنا – یک صدایی فعالان صنفی صنعت نرم افزار

نشست مشترکی بین هیئت‌مدیره انجمن آشنا و هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران …